Барај
%
×
slow morning - women'secret
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
TIMBERLAND

ХАЈКЕРСИ

Шифра на артикл: TA63M5
6.990 МКД
3.495 МКД
3.495 МКД
Заштеда: 3.495 МКД
Извести ме за попуст
FINAL WINTER SALE -20% ADDITIONAL

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  7
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХАЈКЕРСИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЈУНИОР УНИВЕРЗАЛНИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% КОЖА

6.990 МКД
3.495 МКД
3.495 МКД
Заштеда: 3.495 МКД
Извести ме за попуст
2
1