Барај
%
×
slow morning - women'secret
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
TIMBERLAND

ХАЈКЕРСИ

Шифра на артикл: TA5ZD4
8.990 МКД
4.495 МКД
4.495 МКД
Заштеда: 4.495 МКД
Извести ме за попуст
FINAL WINTER SALE -20% ADDITIONAL

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  7
 • 38.5
  7.5
 • 39
  39
 • 39.5
  8.5
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХАЈКЕРСИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% КОЖА

8.990 МКД
4.495 МКД
4.495 МКД
Заштеда: 4.495 МКД
Извести ме за попуст
2
1