Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
ХАЈКЕРСИ
TIMBERLAND

ХАЈКЕРСИ

Шифра на артикл: TA13HS
5.290 МКД
2.645 МКД
2.645 МКД
Заштеда: 2.645 МКД
Провери достапност
 • 26
  9
 • 28
  28
 • 27
  10
 • 29
  29
 • 21
  5
 • 22
  5.5
 • 23
  6.5
 • 24
  7.5
 • 25
  8
 • 22.5
  6
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХАЈКЕРСИ
Бренд TIMBERLAND
Пол БЕБЕ УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% КОЖА