Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
CALVIN KLEIN

ГРАДНИК

Шифра на артикл: 000QF7030E-7NS
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 53%Памук 35%модал 12%еластин

Trenutno nema komentara