Барај
%
×
Live in LEVIS
ГРАДНИК Д
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Д

Шифра на артикл: 5666399-69

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • 75
    90
  • 80
    95
  • 85
    100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Д
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Детали PUSH UP
Состав 86% ПОЛИАМИД 14% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди