Барај
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Д

Шифра на артикл: 5054746-74
1.690 МКД
1.690 МКД
1.183 МКД
Заштеда: 507 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 90
    90
  • 95
    95
  • 100
    100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Д
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% Памук 38% Модал 2% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7914139-01
1.673 МКД
Заштеда -30%
2.390 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4024211-62
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7914117-01
1.673 МКД
Заштеда -30%
2.390 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 5664476-68
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 5664475-96
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4277712-99
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4277705-01
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4277719-34
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4024170-65
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4024171-22
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 5664452-01
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 5664453-72
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
90
95
100