Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS013352
Isbn: W2YA46D4PV1-AVVE
8.190 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 2529
  2529
 • 2729
  2729
 • 2929
  2929
 • 3029
  3029
 • 2629
  2629
 • 2829
  2829
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 92% Памук 6% Еластомулиестер 2% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS013195
7.590 МКД
Големина
2529
2629
2729
2929
2829