Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
LIU.JO

ЕСПАДРИЛИ

Шифра на артикл: LJ000030
Isbn: SA2277PX148-S1853
10.890 МКД
8.690 МКД
8.690 МКД
Заштеда: 2.200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕСПАДРИЛИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RPL009487
3.390 МКД
Заштеда -19%
4.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 234202-634-50
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 234195-648-17
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 9883320-39
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RPL009336
3.390 МКД
Заштеда -19%
4.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RPL009330
3.390 МКД
Заштеда -19%
4.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 234195-648-23
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 234202-634-59
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
9.890 МКД
Заштеда -20%
12.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
9.890 МКД
Заштеда -20%
12.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
8.690 МКД
Заштеда -20%
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ FW0FW06483-DW5
4.590 МКД
Заштеда -21%
5.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41