Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЕСПАДРИЛИ
SPRINGFIELD

ЕСПАДРИЛИ

Шифра на артикл: 2996367-96
1.599 МКД
1.599 МКД
800 МКД
Заштеда: 799 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕСПАДРИЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав Лице:100% памук Ѓон:100% тпр Постава:100% памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 2997444-12
1.079 МКД
Заштеда -40%
1.799 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45