Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
DAN JOHN

ЕЛЕК

Шифра на артикл: DJ000906
Isbn: I22B14-1743-SHXBEIGE
5.290 МКД
3.699 МКД
3.699 МКД
Заштеда: 1.591 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
5.290 МКД
3.699 МКД
3.699 МКД
Заштеда: 1.591 МКД
Извести ме за попуст
2
1