Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
DAN JOHN

ЕЛЕК

Шифра на артикл: DJ000869
Isbn: I22B14-1744-SHXBLU
5.290 МКД
3.699 МКД
3.699 МКД
Заштеда: 1.591 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
5.290 МКД
3.699 МКД
3.699 МКД
Заштеда: 1.591 МКД
Извести ме за попуст
2
1