Барај
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
TIMBERLAND

ЕЛЕК

Шифра на артикл: A22XM-P57
13.290 МКД
13.290 МКД
9.303 МКД
Заштеда: 3.987 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ОКЕР
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 72% Памук, 28% Најлон

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ A22XM-W76
9.303 МКД
Заштеда -30%
13.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL