Барај
%
×
Forever denim with replay
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
DIESEL

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: DSA07122 0AJIZ 100
0 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 78% НАЈЛОН 22% ЕЛАСТИН

0 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1