Барај
%
×
Springfield kids
ЖЕНСКИ ЏЕМПЕР
SUPER DRY

ЖЕНСКИ ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: W6110415A-7OO
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 56% ПОЛИЕСТЕР 16% ВОЛНА 12% НАЈЛОН 12% АКРИЛ 4% МЕТАЛИЗИРАНИ ВЛАКНА

Trenutno nema komentara