Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SPRINGFIELD

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 0096513-47
2.990 МКД
1.495 МКД
1.196 МКД
Заштеда: 1.794 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 80% ПАМУК 20% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RM6773 {23650P}M08
5.490 МКД
Големина
M
L
XXL
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RM6771 {21842}M04
9.190 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
2.990 МКД
1.495 МКД
1.196 МКД
Заштеда: 1.794 МКД
Извести ме за попуст
2
1