Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TIMBERLAND

ДУКСЕР

Шифра на артикл: TA6HXN I30
5.490 МКД
2.196 МКД
2.196 МКД
Заштеда: 3.294 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • L
  L
 • XS
  XS
 • XL
  XL
 • M
  M
 • S
  S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 80% ПАМУК, 20% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4GQ10 KC8I0 G6S1
5.990 МКД
Големина
L
M
S
XS