Барај
%
×
through the colour lens - mango
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TOMMY JEANS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: THDW0DW16122-XNL
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TOMMY JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 21% ПОЛИЕСТЕР 79% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3104C {23655}551
Цена 2.745 МКД
Заштеда -50%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK30-3035
Цена 2.445 МКД
Заштеда -50%
4.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4GQ10 KC8I0 G6S1
Цена 2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L