Барај
%
×
slow morning - women'secret
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TIMBERLAND

ДУКСЕР

Шифра на артикл: TA6HSN DZ3
4.990 МКД
2.495 МКД
2.495 МКД
Заштеда: 2.495 МКД
Провери достапност
 • L
  L
 • S
  S
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • M
  M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 83% ПАМУК, 17% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ THDW0DW15649-TSA
4.963 МКД
Заштеда -30%
7.090 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ THDW0DW16122-XNL
3.895 МКД
Заштеда -50%
7.790 МКД
Големина
L
M
S
XS