Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
CALVIN KLEIN

ДУКСЕР

Шифра на артикл: J30J320842-0JV
10.190 МКД
10.190 МКД
7.133 МКД
Заштеда: 3.057 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
  • XL
    XL
  • XXL
    XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara