Барај
ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: M2011828A-5EG
4.990 МКД
4.990 МКД
3.493 МКД
Заштеда: 1.497 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 59% ПАМУК 41% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50475342-801
8.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J30J321904-S04
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010246
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0094564-64
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A2BJH-643
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0094521-67
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0094542-66
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ Y2010185A-7HG
4.123 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
XS/S
S/M
M/L
L/XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 37035915-27
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2012397A-5EG
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 37074022-20
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A2CPC-643
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL