Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DIESEL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: A036480AAZG-8ED
10.290 МКД
10.290 МКД
10.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 82%Памук 18%полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ Y2010186A-7HI
5.890 МКД
Големина
XS/S
S/M
M/L
L/XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 169702-5116
6.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0094521-11
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0094527-11
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0094535-46
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0094534-10
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0094536-15
2.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS013998
6.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 169512-0218
8.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DM0DM14197-0G4
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A2BNB-CY5
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL009871
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL