Барај
%
×
BOSS - SUITS FOR EVERY EVENT
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
GUESS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: GSS013487
Isbn: W2YQ05KB932-G011
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав 51% ПАМУК 43% ПОЛИЕСТЕР 6% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara