Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ДРЖАЧ ЗА ЧЕТКИ
ДРЖАЧ ЗА ЧЕТКИ
ДРЖАЧ ЗА ЧЕТКИ
ДРЖАЧ ЗА ЧЕТКИ
KIKO MILANO

ДРЖАЧ ЗА ЧЕТКИ

Шифра на артикл: KM0050205100044
Šifra proizvođača: KM005020510
990 МКД
990 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Kiko дополнителни 10

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДРЖАЧ ЗА ЧЕТКИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Надворешен дел: 100% Полиуретан, постава: 100% Полиестер
Trenutno nema komentara