Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
CALVIN KLEIN

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 000QF7056E-UB1
2.190 МКД
1.533 МКД
1.380 МКД
Заштеда: 810 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90%Памук 10%еластин

Trenutno nema komentara
2.190 МКД
1.533 МКД
1.380 МКД
Заштеда: 810 МКД
Извести ме за попуст
2
1