Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДОДАТОК ЗА ОЧИЛА
ДОДАТОК ЗА ОЧИЛА
ДОДАТОК ЗА ОЧИЛА
ДОДАТОК ЗА ОЧИЛА
ДОДАТОК ЗА ОЧИЛА
ДОДАТОК ЗА ОЧИЛА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА ОЧИЛА

Шифра на артикл: 209719_BM

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОЦИ ЗА ОЧИЛА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 25% ГЛАЗУРА 65% ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД