Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 216867_BM
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 5% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 55% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218007_BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218010_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218005_BM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218128_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217954_PM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217966_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP23-9019
2.990 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1