Барај
%
×
through the colour lens - mango
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 210620_BL
390 МКД
390 МКД
195 МКД
Заштеда: 195 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% ЖЕЛЕЗО 90% СМОЛА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 345 МКД
Заштеда -50%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 345 МКД
Заштеда -50%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 145 МКД
Заштеда -50%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 245 МКД
Заштеда -50%
490 МКД
390 МКД
390 МКД
195 МКД
Заштеда: 195 МКД
Извести ме за попуст
2
1