Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧОРАПИ 6П
ЧОРАПИ 6П
ЧОРАПИ 6П
ЧОРАПИ 6П
TIMBERLAND

ЧОРАПИ 6П

Шифра на артикл: TA2PV2 001
2.990 МКД
1.495 МКД
1.495 МКД
Заштеда: 1.495 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
  • M
    M
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 6П
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 74% ПОЛИЕСТЕР 23% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН 1% ДРУГИ МАТЕРИЈАЛИ

2.990 МКД
1.495 МКД
1.495 МКД
Заштеда: 1.495 МКД
Извести ме за попуст
2
1