Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ 5П

Шифра на артикл: 0656516-01
1.290 МКД
774 МКД
619 МКД
Заштеда: 671 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 5П
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70% ПАМУК 27% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН