Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧОРАПИ 4П
ЧОРАПИ 4П
ЧОРАПИ 4П
ЧОРАПИ 4П
LEVI'S

ЧОРАПИ 4П

Шифра на артикл: LV701224693 001
Провери достапност
  • 43/46
    43/46
  • 39/42
    39/42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 4П
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК