Барај
%
×
through the colour lens - mango
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
MANGO

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: 67000695-92
Šifra proizvođača: 67000695

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 42
    42
  • 45
    45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 22% ПОЛИЕСТЕР 02% ЕЛАСТИН 56% ПАМУК 20% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67020687-92
Цена 690 МКД
Заштеда -22%
890 МКД
Големина
42
45