Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
MANGO

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: 67000697-56
Šifra proizvođača: 67000697
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 42
    42
  • 45
    45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 02% ЕЛАСТИН 78% ПАМУК 20% ПОЛИАМИД ЧОРАПИ: 22% ПОЛИЕСТЕР 56% ПАМУК 02% ЕЛАСТИН 20% ПОЛИАМИД

Слични производи

690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1