Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: 0657148-21
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 69% ПАМУК 22% ПОЛИЕСТЕР 8% ПОЛИАМИД 1% ЕЛАСТИН

790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1