Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
HUGO

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: HB50518576 100
0 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 43-46
    43-46
  • 40-46
    40-46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав 65% ПАМУК 33% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67010688-56
690 МКД
Заштеда -22%
890 МКД
Големина
42
45
0 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1