Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
MANGO

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: 67010688-56
Šifra proizvođača: 67010688
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 42
    42
  • 45
    45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 40% ПОЛИЕСТЕР 01% ЕЛАСТИН 52% ПАМУК 07% ПОЛИАМИД ЧОРАПИ: 15% ПОЛИЕСТЕР 76% ПАМУК 01% ЕЛАСТИН 08% ПОЛИАМИД ЧОРАПИ: 15% ПОЛИЕСТЕР 01% ЕЛАСТИН 76% ПАМУК 08% ПОЛИАМИД

Слични производи

890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1