Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ЧОРАПИ 3 PACK
DAN JOHN

ЧОРАПИ 3 PACK

Шифра на артикл: DJ000604
Isbn: E22N03-3910-BSTBLU-ROYAL
1.190 МКД
829 МКД
663 МКД
Заштеда: 527 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3 PACK
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 78% ПАМУК, 20% ПОЛИЕСТЕР, 2% ЕЛАСТИН.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
663 МКД
Заштеда -44%
829 МКД
1.190 МКД