Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧОРАПИ 3 PACK
TIMBERLAND

ЧОРАПИ 3 PACK

Шифра на артикл: A1X8C-001
Провери достапност
  • 39-43
    M
  • 42-46
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3 PACK
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 58%Памук ,39%Полиестер,3%Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи