Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: 0657122-46
290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 63% ПАМУК 34% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1