Барај
%
×
through the colour lens - mango
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
LEVI'S

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: LV701224678 001
Провери достапност
  • 39/42
    39/42
  • 43/46
    43/46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50520998 001
Цена 690 МКД
Големина
43-46
40-46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50516394 001
Цена 690 МКД
Големина
43-46
40-46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 0657122-01
Цена 232 МКД
Заштеда -20%
290 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 0657133-01
Цена 343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 0657139-01
Цена 392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701219508 002
Цена 552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
35
39
39
43
43