Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8547878-10
290 МКД
290 МКД
232 МКД
Заштеда: 58 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 75% ПАМУК 23% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8547872-52
232 МКД
Заштеда -20%
290 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8547869-18
232 МКД
Заштеда -20%
290 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67030350-52
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
290 МКД
290 МКД
232 МКД
Заштеда: 58 МКД
Извести ме за попуст
2
1