Барај
%
×
Springfield kids
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8544515-10

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав 80% ПАМУК 18% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67030350-52
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 67040260-52
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS017338
690 МКД