Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8544530-51
390 МКД
390 МКД
78 МКД
Заштеда: 312 МКД

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона Online Only FW
Состав 69% ПАМУК 19% ПОЛИАМИД 10% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 4487913-98
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 4487909-98
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 4487906-98
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 4487902-98
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8546692-81
139 МКД
Заштеда -52%
174 МКД
290 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 5770010-98
475 МКД
Заштеда -52%
594 МКД
990 МКД