Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
HUGO

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: HB50514769 664
0 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 39-42
    39-42
  • 35-38
    35-38
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 78% ПАМУК 20% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

0 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст
2
1