Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
WOMEN'SECRET

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: 4487913-98
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 76% ПАМУК 22% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 4487925-98
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 4487909-98
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 4487906-98
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 4487902-98
990 МКД
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1