Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
WOMEN'SECRET

ЧОРАПИ 5П

Шифра на артикл: 4487923-98
1.290 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 5П
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 76% ПАМУК 22% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 5П 5770016-98
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст
2
1