Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
HUGO

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: HB50510827 664
0 МКД
1.090 МКД
872 МКД
Заштеда: 218 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 39-42
    39-42
  • 35-38
    35-38
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 76% ПАМУК 21% ПОЛИАМИД 3% ЕЛАСТИН

0 МКД
1.090 МКД
872 МКД
Заштеда: 218 МКД
Извести ме за попуст
2
1