Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 37011326-99
Šifra proizvođača: 37011326
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50468099-001
990 МКД
Големина
4346
3942
3538
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50468099-012
990 МКД
Големина
4346
3942
3538
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50468099-401
990 МКД
Големина
4346
3942
3538
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 1002047-001
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 1001047-001
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 1001047-060
490 МКД