Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0657139-01
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 62% ПАМУК 36% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П LV701224672 001
690 МКД
Големина
35
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П HB50514916 001
1.290 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ HB50514562 001
1.290 МКД
Големина
43-46
40-46
39-42
35-38
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50516402-001
990 МКД
Големина
41-42
43-44
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ HB50483988 001
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000302
990 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1