Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
BOSS

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 50516402-001
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41-42
    41-42
  • 43-44
    43-44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 64% ПАМУК 34% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П HB50514916 001
1.290 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ HB50514562 001
1.290 МКД
Големина
43-46
40-46
39-42
35-38
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468111 001
690 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000302
990 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1