Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0657153-01
290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 69% ПАМУК 29% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50516394 001
690 МКД
Големина
43-46
40-46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П LV701224672 001
690 МКД
Големина
35
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000302
990 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45
290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1